BAT MAN PREMIUM SERVICE

Czytaj więcej

BAT MAN PREMIUM SERVICE

Czytaj więcej

Jesteśmy mobilni

Nasz serwis Porsche znajduje się we Wrocławiu, ponieważ jest to miejsce łatwo skomunikowane z całym regionem. Jesteśmy w stanie naprawiać auta z całego regionu Dolnegośląska.

Analizujemy potrzeby

Nasze działania zaczynamy od analizy problemów z działaniem silnika, układu hamulcowego, wydechowego oraz płynów eksploatacyjnych

Rozwiązujemy problemy

Naci certyfikowani mechanicy używając najwyższej jakości części i komponentów reperują wszelkie elementy Państwa Porsche.

Dbamy o Twój samochód

Specjalnie wydzielona strefa do auto detailingu pozwoli naszym ekspertom zadbać o estetykę zewnętrzną oraz wnętrze samochodu.

Strategia działania

Realizujemy najbardziej wyszukane rozwiązania dla naszych klientów – każdy przypadek to sprawa indywidualna. Odpowiednie przygotowanie oraz doświadczenie – to dzięki nim jesteśmy ekspertem w serwisie samochodów z najwyższej półki. Nasze olbrzymie zaplecze techniczno-merytoryczne pozwala nam obsługiwać klientów na poziomie, który dotychczas był dostępny tylko i wyłącznie dla specjalnych klientów Autoryzowanych Stacji Obsługi. Naszym celem jest minimalizowanie zaangażowania właściciela samochodu w proces naprawy – co więcej, do każdego serwisu, modyfikacji na życzenie najbardziej wymagających tworzymy pełną dokumentację audiowizualną. Dla nas każdy klient jest najważniejszy, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego otrzymanego zlecenia.

  • Mechanika 100%
  • Blacharstwo 100%
  • Kosmetyka 100%
  • Opieka całoroczna 100%

Obsługujemy

Naprawiamy silniki Porsche, rozrząd, reperujemy układy hamulcowe. Specjalizujemy się w obsłudze oraz serwisie aut klasy premium w szczególności marki Porsche.

Zobacz kilka zdjęć z naszego warsztatu

Zdjęcia przedstawiają Nasz warsztat, Samochody nasze i naszych klientów.